Home
Clubinfo
Vereniging
Bestuur
Vrijwilligers
Kantine
Facilitaire Zaken
Sportparkbeheer
Sociale media
Voetbalcommissie
AVG en privacyverklaring
VOG / Vertrouwenspersoon
Lid worden
Contact en route
Presentatiegids
Historie
Teams
Mannen
Flevo Boys 1
Flevo Boys 2
Flevo Boys 3
Flevo Boys 4
Flevo Boys 5
Flevo Boys 6
Flevo Boys 7
Flevo Boys 8
Flevo Boys 9
Flevo Boys O23-1
Vrouwen
Flevo Boys 1
Flevo Boys MO20-1
Junioren
Flevo Boys JO19-2
Flevo Boys JO18-1
Flevo Boys JO17-1
Flevo Boys MO17-1
Flevo Boys JO17-2
Flevo Boys JO17-3
Flevo Boys JO17-4
Flevo Boys JO15-1
Flevo Boys MO15-1
Flevo Boys JO15-2
Flevo Boys MO15-2
Flevo Boys JO15-3
Flevo Boys JO14-1
Flevo Boys JO14-2
Flevo Boys JO14-3
Pupillen/Kabouters
Flevo Boys JO13-1
Flevo Boys MO13-1
Flevo Boys JO13-2
Flevo Boys JO12-1
Flevo Boys JO12-2
Flevo Boys JO12-3
Flevo Boys JO11-1
Flevo Boys MO11-1
Flevo Boys JO11-2
Flevo Boys JO11-3
Flevo Boys JO11-4
Flevo Boys JO11-5
Flevo Boys JO10-1
Flevo Boys JO10-2
Flevo Boys JO10-3
Flevo Boys JO10-4
Flevo Boys JO10-5
Flevo Boys JO9-1
Flevo Boys JO9-2
Flevo Boys JO9-3
Flevo Boys JO9-4
Flevo Boys JO8-1
Flevo Boys JO8-2
Flevo Boys JO8-3
Flevo Boys JO7-1
Flevo Boys JO7-2
G-voetbal
Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretariaat
Veld / Kleedkamer indeling
Afgelastingen
Programma
Uitslagen
Activiteiten
Activiteiten
Activiteitencommissie
Klaverjassen
Sponsoring
Sponsoren
Sponsor worden?
Sponsorcommissie
Sponsoren van teamkleding
Club van Honderd
Business Club
BCF Bestuur
BCF Leden
BCF Activiteiten
Webshop
Home
Clubinfo
+
Vereniging
+
Vereniging
Bestuur
Vrijwilligers
Kantine
Facilitaire Zaken
Sportparkbeheer
Sociale media
Voetbalcommissie
AVG en privacyverklaring
VOG / Vertrouwenspersoon
Lid worden
Contact en route
Presentatiegids
Historie
Teams
+
Mannen
+
Flevo Boys 1
Flevo Boys 2
Flevo Boys 3
Flevo Boys 4
Flevo Boys 5
Flevo Boys 6
Flevo Boys 7
Flevo Boys 8
Flevo Boys 9
Flevo Boys O23-1
Vrouwen
+
Flevo Boys 1
Flevo Boys MO20-1
Junioren
+
Flevo Boys JO19-2
Flevo Boys JO18-1
Flevo Boys JO17-1
Flevo Boys MO17-1
Flevo Boys JO17-2
Flevo Boys JO17-3
Flevo Boys JO17-4
Flevo Boys JO15-1
Flevo Boys MO15-1
Flevo Boys JO15-2
Flevo Boys MO15-2
Flevo Boys JO15-3
Flevo Boys JO14-1
Flevo Boys JO14-2
Flevo Boys JO14-3
Pupillen/Kabouters
+
Flevo Boys JO13-1
Flevo Boys MO13-1
Flevo Boys JO13-2
Flevo Boys JO12-1
Flevo Boys JO12-2
Flevo Boys JO12-3
Flevo Boys JO11-1
Flevo Boys MO11-1
Flevo Boys JO11-2
Flevo Boys JO11-3
Flevo Boys JO11-4
Flevo Boys JO11-5
Flevo Boys JO10-1
Flevo Boys JO10-2
Flevo Boys JO10-3
Flevo Boys JO10-4
Flevo Boys JO10-5
Flevo Boys JO9-1
Flevo Boys JO9-2
Flevo Boys JO9-3
Flevo Boys JO9-4
Flevo Boys JO8-1
Flevo Boys JO8-2
Flevo Boys JO8-3
Flevo Boys JO7-1
Flevo Boys JO7-2
G-voetbal
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijdsecretariaat
Veld / Kleedkamer indeling
Afgelastingen
Programma
Uitslagen
Activiteiten
+
Activiteiten
Activiteitencommissie
Klaverjassen
Sponsoring
+
Sponsoren
Sponsor worden?
Sponsorcommissie
Sponsoren van teamkleding
Club van Honderd
Business Club
+
BCF Bestuur
BCF Leden
BCF Activiteiten
Webshop
Programma
Thuis
Datum
Wedstrijd
Veld
Info
30 mrt. 08:45
Flevo Boys JO13-2 - SJO Ens/Kraggenburg JO13-1JM
veld 2-FB
30 mrt. 08:45
Flevo Boys JO15-2 - Jubbega JO15-1
veld 1-FB
30 mrt. 10:30
Flevo Boys JO14-2 - QVC JO14-1
veld 1-FB
30 mrt. 10:30
Flevo Boys JO12-1 - IJVV JO12-1
veld 2-FB
30 mrt. 10:30
Flevo Boys JO13-1 - Frisia JO13-1
veld 3-FB
30 mrt. 11:00
Flevo Boys JO7 - Flevo Boys JO7
veld 4-FB A
30 mrt. 12:30
Flevo Boys O23-1 - NNB
veld 2-FB
30 mrt. 14:30
Flevo Boys 8 - HZVV 7
veld 2-FB
30 mrt. 14:30
Flevo Boys 7 - d' Olde Veste'54 5
veld 3-FB
30 mrt. 14:45
Flevo Boys 2 - Leeuwarder Zwaluwen 2
veld 1-FB
2 apr. 20:00
Flevo Boys 1 - Frisia1
veld 1-FB
6 apr. 08:45
Flevo Boys JO13-2 - Makkum JO13-1
veld 1-FB
6 apr. 08:45
Flevo Boys JO7-3 - Olympia'28 JO7-3
veld 6 A1a
6 apr. 08:45
Flevo Boys JO9-2 - FC Wolvega JO9-1
veld 6 A2
6 apr. 08:45
Flevo Boys JO9-4 - Emmeloord SC JO9-2JM
veld 8 A1
6 apr. 08:45
Flevo Boys JO12-3 - SC Joure JO12-4
veld 7 A
6 apr. 09:00
Flevo Boys JO7-2 - Flevo Boys JO7-1
veld 3 A1b
6 apr. 09:20
Flevo Boys JO7-2 - Espel JO7-1
veld 3 A1b
6 apr. 09:20
Flevo Boys JO7-1 - Nagele JO7-1JM
veld 3 A1a
6 apr. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
9 - Keepershoek
6 apr. 10:00
Flevo Boys JO10-3 - Espel JO10-1
veld 6 A2
6 apr. 10:00
Flevo Boys JO11-2 - Steenwijkerwold JO11-1JM
veld 8 A
6 apr. 10:00
Flevo Boys JO10-1 - Swift '64 JO10-1JM
veld 6 A1
6 apr. 10:15
Flevo Boys JO8-3 - Creil-Bant JO8-1JM
veld 7 A1
6 apr. 10:30
Flevo Boys JO14-1JM - FC Assen JO14-1
veld 1-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys MO15-1 - FC Wolvega MO15-2 (9-tal)
veld 5-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys JO17-4 - SJO RVLC JO17-1
veld 3-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys MO17-1 - ST Creil-Bant/RKO MO17-1
veld 2-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys JO12-2 - Tollebeek JO12-1
veld 4-FB A
6 apr. 10:30
Flevo Boys JO11-4 - Urk JO11-6
veld 4-FB B
6 apr. 11:15
Flevo Boys JO8-2 - Oldeholtpade JO8-1
veld 6 A2
6 apr. 11:15
Flevo Boys JO10-5 - Blokzijl JO10-1JM
veld 6 A1
6 apr. 12:25
Flevo Boys JO17-2 - CVVO JO17-1
veld 1-FB
6 apr. 12:30
Flevo Boys 7 - Tollebeek 2
veld 2-FB
6 apr. 12:30
Flevo Boys O23-1 - Buitenboys sc. O23-2
veld 3-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 4 - ODV 2
veld 3-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 9 - SC Rouveen 6
veld 5-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 3 - vv Steenwijk 2
veld 2-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 5 - Heerenveense Boys 6
veld 4-FB
6 apr. 15:00
Flevo Boys 1 - d' Olde Veste'54 1
veld 1-FB
11 apr. 19:30
Flevo Boys MO17-1 - ST FC Oldemarkt/De Blesse MO17-1
veld 4-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys MO13-1 - asv Dronten MO13-2
veld 2-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO14-3 - Urk JO14-5
veld 4-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO15-3 - Giethoorn JO15-1JM
veld 3-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO15-2 - Lemmer vv JO15-1
veld 1-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO14-2 - ST SDS/Nijland JO14-1
veld 5-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys MO11-1 - asv Dronten MO11-2
veld 7 A
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO9-3 - SJO VIDOSA JO9-1
veld 6 A1
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO9-1 - SC Joure JO9-1
veld 6 B1
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO11-3 - V.V. Heerenveen JO11-2
veld 8 A
13 apr. 09:00
Flevo Boys JO7-2 - Creil-Bant JO7-1
veld 1 A1b
13 apr. 09:20
Flevo Boys JO7-2 - Espel JO7-2
veld 1 A1b
13 apr. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
9 - Keepershoek
13 apr. 10:00
Flevo Boys JO10-2 - SC Joure JO10-2
veld 6 A1
13 apr. 10:00
Flevo Boys JO10-4 - Creil-Bant JO10-1JM
veld 6 B1
13 apr. 10:15
Flevo Boys JO11-1JM - asv Dronten JO11-1
veld 7 A
13 apr. 10:15
Flevo Boys JO12-1 - SJO RVLC JO12-1JM
veld 8 A
13 apr. 10:30
Flevo Boys JO13-1 - VVOG Harderwijk JO13-1
veld 1-FB
13 apr. 10:30
Flevo Boys MO15-2 - FC Wolvega MO15-1
veld 2-FB
13 apr. 10:50
Flevo Boys JO7-3 - VHK JO7-1
veld 3-SC Emmeloord A1a
13 apr. 10:50
Flevo Boys JO7-1 - Emmeloord SC JO7-2JM
veld 3-SC Emmeloord A1b
13 apr. 11:15
Flevo Boys JO8-1 - FC Meppel JO8-2
veld 6 A1
13 apr. 11:35
Flevo Boys JO11-5 - FC Wolvega JO11-3
veld 7 A
13 apr. 12:30
Flevo Boys JO17-1JM - Sparta Nijkerk JO17-1
veld 1-FB
13 apr. 12:30
Flevo Boys MO20-1 - Workum MO20-1
veld 3-FB
13 apr. 12:30
Flevo Boys JO19-2 - CVVO JO19-2
veld 2-FB
13 apr. 14:45
Flevo Boys 6 - Staphorst 8
veld 4-FB
13 apr. 14:45
Flevo Boys 8 - Espel 2
veld 3-FB
13 apr. 14:45
Flevo Boys VR1 - ST FC Meppel/Alcides VR2
veld 2-FB
13 apr. 15:00
Flevo Boys 2 - Blauw Wit '34 2
veld 1-FB
20 apr. 08:45
Flevo Boys JO13-2 - fc Harlingen JO13-1
veld 1-FB
20 apr. 08:45
Flevo Boys MO11-1 - Olympia'28 MO11-1
veld 7 A
20 apr. 08:45
Flevo Boys JO9-2 - VENO, JO9-1JM
veld 6 A1
20 apr. 08:45
Flevo Boys JO9-3 - Gorredijk JO9-1
veld 6 B1
20 apr. 09:00
Flevo Boys JO7-2 - Creil-Bant JO7-1
veld 1 A1b
20 apr. 09:20
Flevo Boys JO7-3 - Olympia'28 JO7-3
veld 2 A1a
20 apr. 09:20
Flevo Boys JO7-2 - Espel JO7-2
veld 1 A1b
20 apr. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
9 - Keepershoek
20 apr. 10:00
Flevo Boys JO10-1 - Unicum JO10-1
veld 6 A1
20 apr. 10:00
Flevo Boys JO11-2 - SVM JO11-1JM
veld 8 A
20 apr. 10:00
Flevo Boys JO8-3 - CVVO JO8-3JM
veld 6 B1
20 apr. 10:15
Flevo Boys JO12-2 - SVN'69 JO12-1JM
veld 7 A
20 apr. 10:30
Flevo Boys JO18-1 - CSV'28 JO18-1
veld 1-FB
20 apr. 10:30
Flevo Boys JO14-1JM - Be Quick 1887 JO14-1
veld 2-FB
20 apr. 10:30
Flevo Boys JO15-1JM - FC Emmen JO15-1
veld 3-FB
20 apr. 10:30
Flevo Boys MO17-1 - ST SVM/Tonego MO17-1
veld 5-FB
20 apr. 10:30
Flevo Boys MO15-1 - Olympia'28 MO15-1
veld 4-FB
20 apr. 11:15
Flevo Boys JO10-5 - RKO JO10-1JM
veld 6 A1
20 apr. 11:15
Flevo Boys JO8-2 - FC Wolvega JO8-1
veld 6 B1
20 apr. 11:30
Flevo Boys JO11-5 - VENO JO11-2
veld 8 A
20 apr. 11:55
Flevo Boys JO7-1 - SC Emmeloord JO7-1
veld 7 B1a
20 apr. 12:30
Flevo Boys O23-1 - Zuidvogels HSV De O23-1
veld 1-FB
20 apr. 12:30
Flevo Boys JO17-4 - Hielpen JO17-1
veld 2-FB
20 apr. 14:45
Flevo Boys 4 - SC Joure 4
veld 2-FB
20 apr. 14:45
Flevo Boys 5 - Willemsoord 2
veld 3-FB
20 apr. 14:45
Flevo Boys 9 - Vitesse'63 3
veld 4-FB
20 apr. 14:45
Flevo Boys 7 - SC Genemuiden 6
veld 5-FB
20 apr. 15:00
Flevo Boys 2 - HZVV 2
veld 1-FB
24 apr. 18:30
Flevo Boys JO10-1 - Oefentoernooi
veld 7
24 apr. 18:30
Flevo Boys JO10-1 - Oefentoernooi
veld 6
Uit
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 12:30
DOS Kampen JO18-1 - Flevo Boys JO18-1
Sportpark De Maten
30 mrt. 12:30
Waterpoort Boys JO17-1 - Flevo Boys JO17-2
Sportpark Het Schuttersveld
30 mrt. 13:00
vv Steenwijk 2 - Flevo Boys 3
Sportpark de Nwe Gagels
30 mrt. 14:30
FC Wolvega 3 - Flevo Boys 5
Sportpark Molenwiek
3 apr. 19:30
Willemsoord 2 - Flevo Boys 5
Sportpark De Boschkamp
6 apr. 08:30
Urk JO11-2 - Flevo Boys JO11-1JM
Sportpark De Vormt
6 apr. 08:30
Swift '64 MO11-1 - Flevo Boys MO11-1
Sportcomplex Swift 64
6 apr. 08:45
SC Emmeloord JO8-1 - Flevo Boys JO8-1
Sportpark Ervenbos
6 apr. 09:00
Flevo Boys JO7-2 - Flevo Boys JO7-1
Sportpark v.v. Nagele
6 apr. 09:00
V.V. Heerenveen JO9-2 - Flevo Boys JO9-3
Sportpark Skoatterwâld
6 apr. 09:00
SC Joure JO11-2 - Flevo Boys JO11-3
Sportpark de Hege Simmerdyk
6 apr. 09:00
Nagele JO10-1JM - Flevo Boys JO10-4
Sportpark v.v. Nagele
6 apr. 09:25
VENO JO7-2 - Flevo Boys JO7-3
Sportpark Ervenbos
6 apr. 09:40
Nagele JO7-1JM - Flevo Boys JO7-2
Sportpark v.v. Nagele
6 apr. 09:40
Espel JO7-1 - Flevo Boys JO7-1
Sportpark v.v. Nagele
6 apr. 09:45
Heerenveense Boys JO11-4 - Flevo Boys JO11-5
Sportpark De Akkers
6 apr. 10:00
SML JO17-1 - Flevo Boys JO17-1JM
Sportpark De Bakenberg
6 apr. 10:00
Urk MO13-2 - Flevo Boys MO13-1
Sportpark De Vormt
6 apr. 10:00
d' Olde Veste'54 JO10-1 - Flevo Boys JO10-2
Sportpark Olde Veste
6 apr. 10:30
WSV JO13-1JM - Flevo Boys JO13-1
Sportpark De Voorwaarts
6 apr. 10:30
Creil-Bant JO15-1 - Flevo Boys JO15-2
Sportpark De Akkers
6 apr. 10:30
DESZ JO15-2JM - Flevo Boys JO15-3
Sportpark Cingellanden
6 apr. 10:30
Kuinre JO14-1 - Flevo Boys JO14-2
Sportpark Havendijk
6 apr. 10:30
SC Emmeloord JO9-1 - Flevo Boys JO9-1
Sportpark Ervenbos
6 apr. 10:30
SC Joure JO12-1JM - Flevo Boys JO12-1
Sportpark de Hege Simmerdyk
6 apr. 11:00
Oudehaske JO14-1 - Flevo Boys JO14-3
Sportpark P. Bultsma
6 apr. 11:30
DWP MO15-1 - Flevo Boys MO15-2
Sportpark de Grie
6 apr. 11:50
Heerenveense Boys MO20-2 - Flevo Boys MO20-1
Sportpark De Akkers
6 apr. 12:00
Leeuwarder Zwaluwen 2 - Flevo Boys 2
Sportpark Nylan
6 apr. 12:00
Hollandia JO15-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Sportpark Juliana
6 apr. 13:00
Rohda Raalte JO18-1 - Flevo Boys JO18-1
Sportpark Tijenraan
6 apr. 14:30
SC Genemuiden 5 - Flevo Boys 6
Sportpark de Wetering
6 apr. 14:30
Olympia'28 6 - Flevo Boys 8
Sportpark 't Hoenbroeck
6 apr. 15:00
Tonego VR1 - Flevo Boys VR1
Sportpark Tonego
13 apr. 08:45
ST FC Meppel/Alcides MO15-2 - Flevo Boys MO15-1
Sportpark Ezinge
13 apr. 08:45
Urk JO10-3 - Flevo Boys JO10-1
Sportpark De Vormt
13 apr. 08:45
Wolvega FC JO11-1JM - Flevo Boys JO11-2
Sportpark Molenwiek
13 apr. 09:00
Oeverzwaluwen JO13-2JM - Flevo Boys JO13-2
Sportpark De Sandobbe
13 apr. 09:00
SJO ENS/Kraggenburg JO9-1JM - Flevo Boys JO9-4
Sportpark De Seidelhorst
13 apr. 09:00
Giethoorn JO12-1 - Flevo Boys JO12-2
Sportpark Kerkweg
13 apr. 09:40
SC Emmeloord JO7-1 - Flevo Boys JO7-2
Sportpark De Akkers
13 apr. 09:45
Heerenveense Boys JO12-4 - Flevo Boys JO12-3
Sportpark De Akkers
13 apr. 10:00
CVVO JO8-2 - Flevo Boys JO8-2
Sportpark De Rien
13 apr. 10:00
DESZ JO10-2 - Flevo Boys JO10-5
Sportpark Cingellanden
13 apr. 10:15
AFC 34 JO15-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Jan Ory Voetbalcomplex
13 apr. 10:30
V.V. Heerenveen JO17-2 - Flevo Boys JO17-4
Sportpark Skoatterwâld
13 apr. 10:30
SC Joure JO17-2 - Flevo Boys JO17-2
Sportpark de Hege Simmerdyk
13 apr. 10:30
SC Emmeloord JO7-3 - Flevo Boys JO7-3
Sportpark Ervenbos
13 apr. 10:30
Nagele JO7-1JM - Flevo Boys JO7-1
Sportpark Ervenbos
13 apr. 10:30
Creil-Bant JO11-1JM - Flevo Boys JO11-4
Sportpark Creil
13 apr. 10:30
Tollebeek JO9-1JM - Flevo Boys JO9-2
Sportpark vv Tollebeek
13 apr. 10:30
Tollebeek JO8-1 - Flevo Boys JO8-3
Sportpark vv Tollebeek
13 apr. 10:45
Blauw Wit '34 JO14-1JM - Flevo Boys JO14-1JM
Sportpark Wiarda
13 apr. 11:00
ST FC Oldemarkt/De Blesse MO17-1 - Flevo Boys MO17-1
Sportpark Oldemarkt
13 apr. 11:10
Espel JO7-1 - Flevo Boys JO7-1
Sportpark Ervenbos
13 apr. 12:00
vv Steenwijk 2 - Flevo Boys 4
Sportpark de Nwe Gagels
13 apr. 12:00
Urk JO18-1 - Flevo Boys JO18-1
Sportpark De Vormt
13 apr. 12:15
Balk 3 - Flevo Boys 5
Sportpark De Wilgen
13 apr. 13:15
d' Olde Veste'54 5 - Flevo Boys 7
Sportpark Olde Veste
13 apr. 14:30
SC Joure 4 - Flevo Boys 3
Sportpark de Hege Simmerdyk
13 apr. 14:30
SVN'69 3 - Flevo Boys 9
Sportpark De Tussenboerslanden
13 apr. 14:45
KHC 1 - Flevo Boys 1
Sportpark De Venen
17 apr. 18:30
vv Steenwijk JO15-1 - Flevo Boys JO15-2
Sportpark de Nwe Gagels
17 apr. 19:00
QVC JO13-1 - Flevo Boys JO13-2
Sportpark De Ribbe
17 apr. 19:30
FC Emmen JO15-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Sportpark Meerdijk
20 apr. 08:30
Batavia '90 JO11-1 - Flevo Boys JO11-1JM
Sportpark De Doggersbank
20 apr. 08:45
vv Steenwijk JO8-1 - Flevo Boys JO8-1
Sportpark de Nwe Gagels
20 apr. 09:00
Urk JO15-4 - Flevo Boys JO15-3
Sportpark De Vormt
20 apr. 09:00
VHK JO7-1 - Flevo Boys JO7-3
Sportpark Monnikenmolen
20 apr. 09:00
Creil-Bant JO9-2 - Flevo Boys JO9-4
Sportpark De Akkers
20 apr. 09:00
V.V. Heerenveen JO9-1 - Flevo Boys JO9-1
Sportpark Skoatterwâld
20 apr. 09:00
Balk JO11-1 - Flevo Boys JO11-3
Sportpark De Wilgen
20 apr. 09:00
SJO RVLC JO12-3 - Flevo Boys JO12-3
Sportpark Renado
20 apr. 09:30
De Blesse JO12-1 - Flevo Boys JO12-1
Sportpark De Berk
20 apr. 09:40
Nagele JO7-1JM - Flevo Boys JO7-2
Sportpark De Bosrand
20 apr. 09:45
Heerenveense Boys MO15-2 - Flevo Boys MO15-2
Sportpark De Akkers
20 apr. 10:00
Quick '20 JO13-1 - Flevo Boys JO13-1
Sportpark Vondersweijde
20 apr. 10:00
Batavia '90 MO13-1 - Flevo Boys MO13-1
Sportpark De Doggersbank
20 apr. 10:00
Olympia'28 JO15-1 - Flevo Boys JO15-2
Sportpark 't Hoenbroeck
20 apr. 10:15
VENO JO11-1 - Flevo Boys JO11-4
Sportpark De Benten
20 apr. 10:15
FC Wolvega JO10-1 - Flevo Boys JO10-2
Sportpark Molenwiek
20 apr. 10:30
Creil-Bant JO17-1 - Flevo Boys JO17-2
Sportpark Creil
20 apr. 10:30
SC Emmeloord JO10-2 - Flevo Boys JO10-4
Sportpark Ervenbos
20 apr. 10:30
SJO OFW JO10-1JM - Flevo Boys JO10-3
Sportpark De Kievitsvelden
20 apr. 10:45
VV Sneek Wit Zwart JO14-1 - Flevo Boys JO14-3
Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
20 apr. 11:35
Emmeloord SC JO7-2JM - Flevo Boys JO7-1
Sportpark Ervenbos
20 apr. 12:00
SC Rouveen VR1 - Flevo Boys VR1
Sportpark Rouveen
20 apr. 12:00
Hielpen JO14-1 - Flevo Boys JO14-2
Sportpark De meenskar
20 apr. 12:15
Espel JO7-1 - Flevo Boys JO7-1
Sportpark Ervenbos
20 apr. 14:00
SC Joure MO20-1 - Flevo Boys MO20-1
Sportpark de Hege Simmerdyk
20 apr. 14:30
Creil-Bant 2 - Flevo Boys 3
Sportpark Creil
20 apr. 14:30
SC Genemuiden 7 - Flevo Boys 6
Sportpark de Wetering
20 apr. 14:30
M.S.C. 5 - Flevo Boys 8
Sportpark Ezinge
20 apr. 14:30
WHC JO17-1 - Flevo Boys JO17-1JM
Sportpark Mulderssingel
20 apr. 15:00
Blauw Wit '34 1 - Flevo Boys 1
Sportpark Wiarda
23 apr. 20:00
HZVV 7 - Flevo Boys 8
Sportpark Bentinckspark
24 apr. 19:00
Oeverzwaluwen JO14-1 - Flevo Boys JO14-3
Sportpark De Sandobbe
25 apr. 20:00
Flevo Boys 3 - Flevo Boys 4
Sportpark Ervenbos