Home
Clubinfo
Vereniging
Bestuur
Vrijwilligers
Kantine
Facilitaire Zaken
Sportparkbeheer
Sociale media
Voetbalcommissie
AVG en privacyverklaring
VOG / Vertrouwenspersoon
Lid worden
Contact en route
Presentatiegids
Historie
Teams
Mannen
Flevo Boys 1
Flevo Boys 2
Flevo Boys 3
Flevo Boys 4
Flevo Boys 5
Flevo Boys 6
Flevo Boys 7
Flevo Boys 8
Flevo Boys 9
Flevo Boys O23-1
Vrouwen
Flevo Boys 1
Flevo Boys MO20-1
Junioren
Flevo Boys JO19-2
Flevo Boys JO18-1
Flevo Boys JO17-1
Flevo Boys MO17-1
Flevo Boys JO17-2
Flevo Boys JO17-3
Flevo Boys JO17-4
Flevo Boys JO15-1
Flevo Boys MO15-1
Flevo Boys JO15-2
Flevo Boys MO15-2
Flevo Boys JO15-3
Flevo Boys JO14-1
Flevo Boys JO14-2
Flevo Boys JO14-3
Pupillen/Kabouters
Flevo Boys JO13-1
Flevo Boys MO13-1
Flevo Boys JO13-2
Flevo Boys JO12-1
Flevo Boys JO12-2
Flevo Boys JO12-3
Flevo Boys JO11-1
Flevo Boys MO11-1
Flevo Boys JO11-2
Flevo Boys JO11-3
Flevo Boys JO11-4
Flevo Boys JO11-5
Flevo Boys JO10-1
Flevo Boys JO10-2
Flevo Boys JO10-3
Flevo Boys JO10-4
Flevo Boys JO10-5
Flevo Boys JO9-1
Flevo Boys JO9-2
Flevo Boys JO9-3
Flevo Boys JO9-4
Flevo Boys JO8-1
Flevo Boys JO8-2
Flevo Boys JO8-3
Flevo Boys JO7-1
Flevo Boys JO7-2
G-voetbal
Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretariaat
Veld / Kleedkamer indeling
Afgelastingen
Programma
Uitslagen
Activiteiten
Activiteiten
Activiteitencommissie
Klaverjassen
Sponsoring
Sponsoren
Sponsor worden?
Sponsorcommissie
Sponsoren van teamkleding
Club van Honderd
Business Club
BCF Bestuur
BCF Leden
BCF Activiteiten
Webshop
Home
Clubinfo
+
Vereniging
+
Vereniging
Bestuur
Vrijwilligers
Kantine
Facilitaire Zaken
Sportparkbeheer
Sociale media
Voetbalcommissie
AVG en privacyverklaring
VOG / Vertrouwenspersoon
Lid worden
Contact en route
Presentatiegids
Historie
Teams
+
Mannen
+
Flevo Boys 1
Flevo Boys 2
Flevo Boys 3
Flevo Boys 4
Flevo Boys 5
Flevo Boys 6
Flevo Boys 7
Flevo Boys 8
Flevo Boys 9
Flevo Boys O23-1
Vrouwen
+
Flevo Boys 1
Flevo Boys MO20-1
Junioren
+
Flevo Boys JO19-2
Flevo Boys JO18-1
Flevo Boys JO17-1
Flevo Boys MO17-1
Flevo Boys JO17-2
Flevo Boys JO17-3
Flevo Boys JO17-4
Flevo Boys JO15-1
Flevo Boys MO15-1
Flevo Boys JO15-2
Flevo Boys MO15-2
Flevo Boys JO15-3
Flevo Boys JO14-1
Flevo Boys JO14-2
Flevo Boys JO14-3
Pupillen/Kabouters
+
Flevo Boys JO13-1
Flevo Boys MO13-1
Flevo Boys JO13-2
Flevo Boys JO12-1
Flevo Boys JO12-2
Flevo Boys JO12-3
Flevo Boys JO11-1
Flevo Boys MO11-1
Flevo Boys JO11-2
Flevo Boys JO11-3
Flevo Boys JO11-4
Flevo Boys JO11-5
Flevo Boys JO10-1
Flevo Boys JO10-2
Flevo Boys JO10-3
Flevo Boys JO10-4
Flevo Boys JO10-5
Flevo Boys JO9-1
Flevo Boys JO9-2
Flevo Boys JO9-3
Flevo Boys JO9-4
Flevo Boys JO8-1
Flevo Boys JO8-2
Flevo Boys JO8-3
Flevo Boys JO7-1
Flevo Boys JO7-2
G-voetbal
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijdsecretariaat
Veld / Kleedkamer indeling
Afgelastingen
Programma
Uitslagen
Activiteiten
+
Activiteiten
Activiteitencommissie
Klaverjassen
Sponsoring
+
Sponsoren
Sponsor worden?
Sponsorcommissie
Sponsoren van teamkleding
Club van Honderd
Business Club
+
BCF Bestuur
BCF Leden
BCF Activiteiten
Webshop
Programma
Thuis
Datum
Wedstrijd
Veld
Info
20 mrt. 20:00
Flevo Boys 7 - Espel 2
veld 3-FB
22 mrt. 18:00
35 plus Toernooi - Toernooi
veld 2-FB
22 mrt. 18:00
35 plus toernooi - Toernooi
veld 3-FB
23 mrt. 08:45
Flevo Boys MO13-1 - Lelystad '67 MO13-1
veld 2-FB
23 mrt. 08:45
Flevo Boys JO15-2 - Jubbega JO15-1
veld 1-FB
23 mrt. 08:45
Flevo Boys JO15-3 - FC Meppel JO15-4
veld 3-FB
23 mrt. 08:45
Flevo Boys JO14-2 - SJO RVLC JO14-1
veld 5-FB
23 mrt. 08:45
Flevo Boys JO14-3 - V.V. Heerenveen JO14-3
veld 4-FB
23 mrt. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
veld 8
23 mrt. 10:00
Flevo Boys JO9-4 - CVVO JO9-3JM
veld 6 B1
23 mrt. 10:00
Flevo Boys JO10-4 - Wolvega FC JO10-2JM
veld 6 A1
23 mrt. 10:30
Flevo Boys JO18-1 - SJO HSC - Buurse JO18-1
veld 1-FB
23 mrt. 10:30
Flevo Boys JO13-1 - V.V. Heerenveen JO13-1
veld 2-FB
23 mrt. 10:30
Flevo Boys JO15-1JM - Hoofddorp s.v. JO15-1
veld 3-FB
23 mrt. 10:30
Flevo Boys JO17-4 - SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2
veld 5-FB
23 mrt. 10:30
Flevo Boys MO15-2 - Jubbega MO15-1 (9-tal)
veld 4-FB
23 mrt. 12:30
Flevo Boys JO17-1JM - SDV Barneveld JO17-1
veld 1-FB
23 mrt. 12:30
Flevo Boys JO19-2 - FC Wolvega JO19-2
veld 2-FB
23 mrt. 12:30
Flevo Boys MO20-1 - Gorredijk MO20-1
veld 3-FB
23 mrt. 14:45
Flevo Boys 8 - SC Emmeloord 2 Za
veld 3-FB
23 mrt. 14:45
Flevo Boys 7 - RKO 3
veld 2-FB
23 mrt. 15:00
Flevo Boys 2 - Urk 2
veld 1-FB
25 mrt. 20:00
Flevo Boys O23-1 - Huizen O23-2
veld 1-FB
28 mrt. 20:00
Flevo Boys 4 - SC Boornbergum'80 2
veld 2-FB
30 mrt. 08:45
Flevo Boys JO13-2 - SJO Ens/Kraggenburg JO13-1JM
veld 2-FB
30 mrt. 08:45
Flevo Boys JO15-3 - DESZ JO15-2JM
veld 1-FB
30 mrt. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
veld 3-FB
30 mrt. 10:30
Flevo Boys JO14-2 - QVC JO14-1
veld 1-FB
30 mrt. 10:30
Flevo Boys JO12-1 - NNB
veld 2-FB
30 mrt. 12:30
Flevo Boys JO17-1 - Achilles Enschede JO16-1
veld 1-FB
30 mrt. 14:30
Flevo Boys 8 - HZVV 7
veld 3-FB
30 mrt. 14:30
Flevo Boys 7 - d' Olde Veste'54 5
veld 2-FB
30 mrt. 14:45
Flevo Boys 2 - Leeuwarder Zwaluwen 2
veld 1-FB
6 apr. 08:45
Flevo Boys JO13-2 - Makkum JO13-1
veld 1-FB
6 apr. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
9 - Keepershoek
6 apr. 10:30
Flevo Boys JO14-1JM - FC Assen JO14-1
veld 1-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys MO15-1 - FC Wolvega MO15-2 (9-tal)
veld 4-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys JO17-4 - SJO RVLC JO17-1
veld 3-FB
6 apr. 10:30
Flevo Boys MO17-1 - ST Creil-Bant/RKO MO17-1
veld 2-FB
6 apr. 12:25
Flevo Boys JO17-2 - CVVO JO17-1
veld 1-FB
6 apr. 12:30
Flevo Boys 7 - Tollebeek 2
veld 2-FB
6 apr. 12:30
Flevo Boys O23-1 - Buitenboys sc. O23-2
veld 3-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 4 - ODV 2
veld 3-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 9 - SC Rouveen 6
veld 5-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 3 - vv Steenwijk 2
veld 4-FB
6 apr. 14:45
Flevo Boys 5 - Heerenveense Boys 6
veld 2-FB
6 apr. 15:00
Flevo Boys 1 - d' Olde Veste'54 1
veld 1-FB
11 apr. 19:30
Flevo Boys MO17-1 - ST FC Oldemarkt/De Blesse MO17-1
veld 4-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys MO13-1 - asv Dronten MO13-2
veld 2-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO14-3 - Urk JO14-5
veld 4-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO15-3 - Giethoorn JO15-1JM
veld 3-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO15-2 - Lemmer vv JO15-1
veld 1-FB
13 apr. 08:45
Flevo Boys JO14-2 - ST SDS/Nijland JO14-1
veld 5-FB
13 apr. 09:30
Flevo Boys Kabouters - Training
9 - Keepershoek
13 apr. 10:30
Flevo Boys JO13-1 - VVOG Harderwijk JO13-1
veld 1-FB
13 apr. 10:30
Flevo Boys MO15-2 - FC Wolvega MO15-1
veld 2-FB
13 apr. 12:30
Flevo Boys JO17-1JM - Sparta Nijkerk JO17-1
veld 1-FB
13 apr. 12:30
Flevo Boys MO20-1 - Workum MO20-1
veld 3-FB
13 apr. 12:30
Flevo Boys JO19-2 - CVVO JO19-2
veld 2-FB
13 apr. 14:45
Flevo Boys 6 - Staphorst 8
veld 4-FB
13 apr. 14:45
Flevo Boys 8 - Espel 2
veld 3-FB
13 apr. 14:45
Flevo Boys VR1 - ST FC Meppel/Alcides VR2
veld 2-FB
13 apr. 15:00
Flevo Boys 2 - Blauw Wit '34 2
veld 1-FB
Uit
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
23 mrt. 09:00
QVC JO13-1 - Flevo Boys JO13-2
Sportpark De Ribbe
23 mrt. 09:30
SC Genemuiden MO15-2 - Flevo Boys MO15-1
Sportpark de Wetering
23 mrt. 11:00
GVAV-Rapiditas JO14-1JM - Flevo Boys JO14-1JM
Sportpark Kardinge
23 mrt. 12:00
Oudehaske 2 - Flevo Boys 4
Sportpark P. Bultsma
23 mrt. 12:15
ODV 2 - Flevo Boys 3
Sportpark Tusken de wallen
23 mrt. 12:30
Vitesse'63 VR2 - Flevo Boys VR1
Sportpark Vitesse
23 mrt. 12:30
Urk MO17-2 - Flevo Boys MO17-1
Sportpark De Vormt
23 mrt. 13:15
Aengwirden JO17-1 - Flevo Boys JO17-2
Sportpark Bij de Fjilden
23 mrt. 14:15
M.S.C. 4 - Flevo Boys 6
Sportpark Ezinge
23 mrt. 14:30
Creil-Bant 5 - Flevo Boys 9
Sportpark De Akkers
23 mrt. 14:30
Mildam 2JM - Flevo Boys 5
Sportpark De Wissel
23 mrt. 15:00
ONS Sneek 1 - Flevo Boys 1
Sportpark Zuidersportpark
27 mrt. 19:00
Oeverzwaluwen JO14-1 - Flevo Boys JO14-3
Sportpark De Sandobbe
27 mrt. 19:30
Urk JO14-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Sportpark De Vormt
30 mrt. 12:00
vv Steenwijk 2 - Flevo Boys 3
Sportpark de Nwe Gagels
30 mrt. 12:00
Waterpoort Boys JO17-1 - Flevo Boys JO17-2
Sportpark Het Schuttersveld
30 mrt. 12:30
DOS Kampen JO18-1 - Flevo Boys JO18-1
Sportpark De Maten
30 mrt. 13:00
FC Emmen JO15-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Sportpark Meerdijk
30 mrt. 14:00
SC Rouveen 6 - Flevo Boys 9
Sportpark Rouveen
30 mrt. 14:30
FC Wolvega 3 - Flevo Boys 5
Sportpark Molenwiek
3 apr. 19:30
Willemsoord 2 - Flevo Boys 5
Sportpark De Boschkamp
6 apr. 10:00
SML JO17-1 - Flevo Boys JO17-1JM
Sportpark De Bakenberg
6 apr. 10:00
Urk MO13-2 - Flevo Boys MO13-1
Sportpark De Vormt
6 apr. 10:15
Oudehaske JO14-1 - Flevo Boys JO14-3
Sportpark P. Bultsma
6 apr. 10:30
WSV JO13-1JM - Flevo Boys JO13-1
Sportpark De Voorwaarts
6 apr. 10:30
Creil-Bant JO15-1 - Flevo Boys JO15-2
Sportpark De Akkers
6 apr. 10:30
DESZ JO15-2JM - Flevo Boys JO15-3
Sportpark Cingellanden
6 apr. 10:30
Kuinre JO14-1 - Flevo Boys JO14-2
Sportpark Havendijk
6 apr. 11:00
DWP MO15-1 - Flevo Boys MO15-2
Sportpark de Grie
6 apr. 11:50
Heerenveense Boys MO20-2 - Flevo Boys MO20-1
Sportpark De Akkers
6 apr. 12:00
Leeuwarder Zwaluwen 2 - Flevo Boys 2
Sportpark Nylan
6 apr. 12:00
Hollandia JO15-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Sportpark Juliana
6 apr. 12:30
SC Genemuiden 5 - Flevo Boys 6
Sportpark de Wetering
6 apr. 13:00
Rohda Raalte JO18-1 - Flevo Boys JO18-1
Sportpark Tijenraan
6 apr. 14:30
Olympia'28 6 - Flevo Boys 8
Sportpark 't Hoenbroeck
6 apr. 15:00
Tonego VR1 - Flevo Boys VR1
Sportpark Tonego
13 apr. 08:45
ST FC Meppel/Alcides MO15-2 - Flevo Boys MO15-1
Sportpark Ezinge
13 apr. 10:15
AFC 34 JO15-1 - Flevo Boys JO15-1JM
Jan Ory Voetbalcomplex
13 apr. 10:30
V.V. Heerenveen JO17-2 - Flevo Boys JO17-4
Sportpark Skoatterwâld
13 apr. 10:45
Blauw Wit '34 JO14-1JM - Flevo Boys JO14-1JM
Sportpark Wiarda
13 apr. 10:45
Oeverzwaluwen JO13-2JM - Flevo Boys JO13-2
Sportpark De Sandobbe
13 apr. 10:50
SC Joure JO17-2 - Flevo Boys JO17-2
Sportpark de Hege Simmerdyk
13 apr. 11:00
ST FC Oldemarkt/De Blesse MO17-1 - Flevo Boys MO17-1
Sportpark Oldemarkt
13 apr. 11:15
Urk JO18-1 - Flevo Boys JO18-1
Sportpark De Vormt
13 apr. 12:00
vv Steenwijk 2 - Flevo Boys 4
Sportpark de Nwe Gagels
13 apr. 12:15
Balk 3 - Flevo Boys 5
Sportpark De Wilgen
13 apr. 14:00
d' Olde Veste'54 5 - Flevo Boys 7
Sportpark Olde Veste
13 apr. 14:30
SC Joure 4 - Flevo Boys 3
Sportpark de Hege Simmerdyk
13 apr. 14:30
SVN'69 3 - Flevo Boys 9
Sportpark De Tussenboerslanden
13 apr. 14:30
Huizen O23-2 - Flevo Boys O23-1
Sportpark Wolfskamer
13 apr. 14:45
KHC 1 - Flevo Boys 1
Sportpark De Venen