Flevoboys

Plezier | Prestatie

Zuidvogels – Flevo Boys

zaterdag 27 mei 17:00 uur
Sportpark HSV De Zuidvogels

PR en Communicatie

De PR en Communicatie commissie verzorgt alle uitingen van Flevo Boys. Denk bijvoorbeeld aan persberichten, de fotografie, verslagen van het eerste, berichten op deze website, Flevo Boys TV en op social media. Maar ook bij de communicatie naar leden  zijn wij betrokken, op welke manier dan ook. Ons doel is om de club op een positieve manier onder de aandacht de brengen bij alle belanghebbenden.

Flevo Boys TV

Dat moet je gezien hebben. Flevo Boys TV heeft vele duizenden kijkers op Youtube. Corné in’t Hout en zijn crew verzorgen wekelijks de samenvattingen, voor- en nabeschouwingen en clubitems.

Neem voor alle informatie betreffende PR, communicatie, media en deze website van Flevo Boys contact op met: Pim Meijer

Webbeheerder
Pim Meijer

06 54 20 37 06
webbeheerder@flevoboys.nl
Webredacteur
Paula van der Woude

06 19 71 43 23
webredacteur@flevoboys.nl
Webredacteur (Flevo Boys 1)
Peter Santbergen

06 58 98 90 00
webredacteur1@flevoboys.nl
Webredacteur
Maarten Liefting

06 51 46 11 88
technischcoordinator@flevoboys.nl
Webshopbeheer
Jolanda Francke

06 10 12 76 20
j.francke@ziggo.nl
Redacteur Flevo Boys 1
Mark Broersma

markbroersma@outlook.com
Social Media
Henry Westerhof

06 22 78 91 95
socialmedia@flevoboys.nl
Flevo Boys TV
Corné in't Hout

06 20 98 00 06
flevoboystv@flevoboys.nl
Omroeper
Derk Modderman

Fotograaf
Bertus Willems

06 30 73 59 12
bertus_willems46@hotmail.com
Fotograaf Flevo Boys 1
Marco Stummel

06 52 51 78 38
marco@stummel.nl
Fotograaf Flevo Boys 1
Nynke Zoethout

06 10 19 66 60
nynke.zoethout@gmail.com
Fotograaf
Stefan Klaasen

06 36 48 70 38
stefanklaasen@icloud.com